+420 605238315
info@kswsystem.cz

Produkty a služby

Odečtová centrála
Gridstream Converge

Výkonný systém pro budování výkonné automatizované měřící infrastruktury (AMI) pokrývající proces od měření spotřeby energií až po fakturaci. Jedná se o vysoce dostupný, škálovatelný modulární systém určený pro střední až rozsáhlé systémy

Odečtová centrála
e-PointWEB

Systém pro sběr dat z měřících míst nejrůznějších technologických zařízení, zpracování naměřených dat a jejich prezentaci uživateli od společnosti Metering Services. Je vhodný především pro malé a střední systémy.

Elektroměry, Plynoměry
Vodoměry, Měřiče tepla

Nabízíme široký sortiment elektroměrů, plynoměrů, vodoměrů a měřičů tepla od předních světových výrobců kompatibilních s nabízenými odečtovými centrálami

Služby

Disponujeme týmem kvalitních lidí, který je vždy připraven pomoci Vám s řešením Vašich požadavků

Poradenství

Uděláme analýzu vašich požadavků a potřeb a navrhneme řešení vhodné pro Vás. U již provozovaných systémů Vám poradíme, kdy systém rozšířit nebo ho nahradit novější verzí.
Proškolíme Vaše zaměstnance v tom, jak pracovat se systémem a poskytneme jim pomocnou ruku při práci s ním.

Realizace projektů

zkušený realizační tým vedený certifikovanými projektovými manažery je zárukou úspěšného dokončení Vašeho projektu.
Abychom co nejlépe uspokojili požadavky našich zákazníků, spolupracujeme při realizaci projektů úzce s dodavateli odečtové centrály, měřidel a dalších komponent systému.

Správa a provoz systémů

O systém se Vám také postaráme. V závislosti na typu SLA budeme provádět jeho pravidelnou údržbu, aktualizaci, případně i rozšíření a administraci. Vy budete jen jeho uživatelem.
Systém lze dodat i formou služby, kdy se postaráme o jeho provoz a vy budete dostávat pouze data důležitá pro váš byznys.

Instalace měřičů

Součástí realizace projektu může být nejen dodávka, ale i instalace měřičů, tj. elektroměrů, plynoměrů, vodoměrů a měřičů tepla.